Hotel Enseada Beira Mar
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Hotel Enseada Beira Mar Γκουαρούχα περιλαμβάνει 8 δωμάτια και είναι περίπου 2 χλμ. από το Σημείο με Θέα Mirante do Morro da Campina.
Αυτό το ξενοδοχείο απέχει περίπου 11 λεπτά με τα πόδια από το Ενυδρείο Acqua Mundo και 100 λεπτά οδικώς από σιδηροδρομικό σταθμό Pref Saladino. Το ξενοδοχείο απέχει επίσης περίπου 4 χλμ. από την Παραλία Pernambuco. Παραλία Eden βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το κατάλυμα.
Στα δωμάτια έχει ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Μπορείτε να απολαύσετε τη θέα στη θάλασσα.
Κατά τη διαμονή στο Enseada Beira Mar, οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Quiosque Portuga, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 50 μέτρων, ή στο Boa Vida Bar e Restaurante που απέχει 5 λεπτά.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ilha Pompeba3,6 χλμ.
- Παραλία Pitangueiras3,8 χλμ.
- Παραλία Enseada200 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο94 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua43 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Κλειδί
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Τζακούζι
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Hotel Enseada Beira Mar αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας βρίσκεται σε απόσταση 95 χλμ. από τo Hotel Enseada Beira Mar. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Hotel Enseada Beira Mar;
Τo Hotel Enseada Beira Mar παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Hotel Enseada Beira Mar;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Hotel Enseada Beira Mar στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Hotel Enseada Beira Mar;
Οι τιμές στο τo Hotel Enseada Beira Mar ξεκινούν από 59$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε ξενοδοχείο;
Ξενοδοχείο δέχεται:- Visa
- American Express
- Hipercard
- Πιστωτική κάρτα Elo
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;
Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Τρίκλινο δωμάτιο economy, Superior τρίκλινο δωμάτιο και Οικονομικό δίκλινο δωμάτιο.